اداره امور مترجمان رسمی قوه قضا ئیه:

تمامی دارالترجمه های رسمی ایران تحت نظارت اداره کل امور مترجمان رسمی قوه قضائیه به ریاست جناب آقای دکتر اسدیان فعالیت می کنند. این اداره واقع در خ حافظ جنوبی نرسیده به میدان حسن آباد-کوچه سید صدری می باشد.علاوه بر اداره کل مترجمان رسمی قوه قضائیه، کانون مترجمان رسمی ایران نیز به عنوان تشکلی غیر دولتی وظیفه نظارت و حمایت از مترجمان رسمی کشور را  بر عهده دارد. دفتر کانون مترجمان رسمی ایران واقع در خیابان استادنجات اللهی، بن بست ایلورچی، پلاک  1، زنگ 4 میباشد .

.    

ترجمه کتاب و مقاله :

 دارالترجمه رسمی ویلا با امکاناتی که در اختیار دارد قادر است در کمترین زمان ممکن کتابها ومقالات مورد نظر شما را با کیفیتی بی نظیر و ویراستاری شده (آماده  چاپ) در اختیار شما قرار دهد.

ترجمه مکاتبات :

شرکتهای محترم دولتی و خصوصی می توانند با خیالی آسوده ترجمهء کلیه مکاتبات بازرگانی و حقوقی خود را به مترجمین زبردست و توانای ما بسپارند.

مدیریت دارالترجمه محرمانگی اطلا عات بازرگانی و حقوقی شما را تضمین می نماید.

 نظام پزشکی و وزارت بهداشت :

مدارک دانشگاهی رشته های پزشکی و پیرا پزشکی شامل دانشنامه ها و ریز نمرات مربوطه باید جهت ترجمه رسمی توسط وزارت بهداشت واقع در شهرک غرب-میدان صنعت-بلوار شهید فرحزادی-بلوار ایوانک غربی-خ سیمای ایران-جنب دبیرستان ابوریحان تایید گردند.  گواهی های پزشکی و بیمارستانی نیز باید جهت ترجمه رسمی توسط سازمان نظام پزشکی واقع در خیابان کارگر شمالی-خیابان 16 پلاک119  تایید شوند.

درباره ما
Untitled Document

                                                                                                                                        January 10/2017                                                                                                                       

درباره ی ما

دارالترجمه رسمی ویلا مفتخر است از همکاری پرسنلی فرهیخته و مجرب در رشته های زبان انگلیسی، فرانسه، روسی، ایتالیایی و سایر زبانهای زنده ی دنیا برخوردار می باشد.
* مترجم مسئول و مدیر موسس دفتر ترجمه رسمی ویلا،  سرکار خانم بهار ملکی مترجم رسمی زبان انگلیسی قوه قضائیه با سابقه بیش از 20 سال در زمینه ترجمه متون رسمی و حقوقی و نیز سابقه همکاری با انتشارات ققنوس در زمینه ترجمه کتابهای روانشناسی عمومی از جمله"تکامل نفس با یی چینگ"، "پرورش اعتماد به نفس در کودکان"و "رفتارهای اجتماعی در کودکان" می باشند.
* مسئول بخش فرانسه،  سرکار خانم دکتر آزیتا لسـانی، استاد زبان فرانسه در دانشکده زبانهای خارجه دانشگاه آزاد– واحد تهران مرکزی، و مترجم رسمی زبان فرانسه قوه قضائیه و نیز دارای چندین اثر، ترجمه ی چندین کتاب و مقاله ازجمله کتاب «مرگ مرموز در کلیســا» می باشند.
* مسئول بخش پذیرش و هماهنگیهای داخلی،  سرکار خانم فاطمه سیف اللهی، کارشناس مدیریت، با چندین سال سابقه کار مرتبط.
* مترجم انگلیسی و مسئول نظارت بر کیفیت بخش انگلیسی،  سرکار خانم رقیه سیف اللهی، با چندین سال سابقه کار مرتبط و ترجمه متون رسمی و غیررسمی
* مترجم و کارشناس انگلیسی، سرکار خانم سپیده احدیان، با چندین سال سابقه کار در زمینه ترجمه متون و ترجمه رسمی
* مترجم با سابقه و حرفه ای انگلیسی،  جناب آقای محمدرضا مویدی راد

دلیل انتخاب ما

دارالترجمه رسمی ویلا به شما مشتریان عزیز اطمینان می دهد که مدارک تان را در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و با قیمتی مناسب ترجمه و آماده تحویل می نماید.  فقط یکبار از خدمات ترجمه ی ما استفاده نمایید تا با اطمینان کامل کلیه ی امور ترجمه ی خود را به ما بسپارید.

اطلاعات تماس

نشانی دارالترجمه رسمی ویلا:  خیابان انقلاب، ابتدای خیابان ویلا (استاد نجات الهی)، بن بست ایلورچی، مجمتع مهتـــــاب، طبقه همکف، واحد 6
تلفن:  88914562
فکس: 88932846
پست الکترونیکی: vtb91@yahoo.com
همراه : 09124361343

خدمات و سرویس ها

فعال در زمینه ترجمه تخصصی اسناد , مدارک و متون رسمی , غیر رسمی و دانشجویی - مجرب در زمینه ترجمه تخصصی پرونده های مهاجرتی مطابق با استاندارد های بین المللی ...

  

ترجمه متون رسمی

مدارک حقیقی  همچون شناسنامه، سند ازدواج، کارت ملی، کارت پایان خدمــــــت، کارت معافیت، پروانه کسب، ســـــــند مالکیت، ... و مدارک حقوقی همچون اســــــاسنامه شـــــــرکتها، شرکتنامه، ترازنامه مالی و حساب ســـــــود و زیان، اسناد گمرکی و ترخیص کالا، قراردادهای بازرگانی و ...

همکاری با ما

از شرکتها، آزانسهای هواپیمایی، آژانسهای مهاجرتی و بازرگانان محترم جهت ترجمه ی سریع و صحیح مدارک و اسناد و قراردادها با قیمتی استثنایی دعوت به همــــــکاری   می شود.